יישר כח גדול

יישר כח גדול

לרוני ואיריס מנהלות הקליניקה למוגבלויות ולמיטל האחראית האקדמית של הקליניקה לזקנים וניצולי שואה על ארגון הכנס המדהים אתמול בנושא האפוטרופסות בכנס שנערך בשיתוף פעולה עם האפטרופוס הכללי פרופ' האן השתתפו לא פחות ממאתיים חמישים אורחים ובכללם שופטים חברי כנסת נציגי משרד המשפטים ומשרד הרווחה עובדי מגזר שלישי ועוד. הכנס מיצב את בר אילן כמקום המוביל בתחום האפטרופסות והדגיש שוב את חשיבות הקליניקות כמנוע צמיחה של הפקולטה באפיקים של קשר עם קהילה וטיפוח תחומי מחקר חדשים.

תודה מיוחדת לגידי ספיר המקים של שתי הקליניקות והאחראי הנוכחי על קליניקת המוגבלויות ולשירי העומדת בראש המערך.

יישר כח 2

יישר כח לרותי גלית ועדי, ממרכז רקמן שארגנו אתמול יום עיון ייחודי בנושא גירושים בשיתוף פעולה - בשיתוף עם לשכת עורכי הדין במעורבות השחקנים החשובים בתחום מתפתח זה תוך הצבת מרכז רקמן והפקולטה בחזית העיסוק בפקולטה בנושא. למרות מזג האוויר הסוער לכנס הגיעו עשרות משתתפים.

יישר כח 3

לאורי אהרונסון שביום ה' שעבר קיבל את פרס גורני למשפט ציבורי(זכייה עליה הודענו בדואל קודם) בטקס המרגש בהשתתפות בכירי המשפט הציבורי בישראל הוקראו נימוקי וועדת הפרס ובהם העובדה שמדובר לדעתם בחוקר הצעיר הבולט היום בתחום המשפט הציבורי.

יישר כח 4 לאורן פרז וקובי נוסים שבאתו יום רביעי ארגנו ביחד עם הקליניקה לרגולציה סביבתית יום עיון בנושא "מנגנונים פיננסים להתמודדות עם בעיות אכיפה סביבתית". בהשתתפות בכירי משרד המדע והמשרד לאיכות הסביבה וכן החוקרים הבולטים בתחומים הללו. כל המשתתפים תארו את הקליניקה כמרכז הכובד של העיסוק האקדמי בנושא זה בישראל.

יישר כח 5 לענת פלג מנהלת המרכז לתקשורת ומשפט על יום העיון המרתק בנושא משפט, נשים תקשורת בשיתוף פעולה עם נעמת וחוקרי מגדר. המרכז לתקשורת ומשפט ממקם עצמו כמרכז הבולט בישראל בנושאים הללו

יישר כוח 6

לצילי דגן שארגנה ביום ד' האחרון סדנה מחקרית ברמה גבוהה ביותר, בנושא המדינה והשוק בהשתתפות שניים מן החוקרים הבין לאומיים הבולטים בנושאProf. Mitu Gulati & Prof. Kimberly Krawiec, שניהם מאוניברסיטת דיוק ותוך שיתוף של בכירי החוקרים בישראל בנושא מכל האוניברסיטאות.

ולחשוב שכל זה בשבוע אחד שבו גם הספקנו לחתן את ד"ר מריים ביטון ולארח שני חוקרים בולטים מן העולם בפקולטה האחד ריצרד אפשטיין מ- NYU והשנייה פרופ' ולרי מקורנל

שניהם הרצו בסמינר הפקולטיבי ובמקביל לעסוק בהליכי הקליטות.

לסילבי היקרה שבכישרון רב ועבודה קשה ליוותה את האספקטים הארגוניים בקיום הכנסים הרבים – תודה רבה על תשומת הלב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד.

בהחלט שבוע עמוס ופורה

יישר כוח גדול לכולכם

שחר