שלחו לחבר

דבר מנהלת ספריית הפקולטה למשפטים

סטודנטים/יות וחברי/ות סגל יקרים/ות,

שמי פאולה בראשי ומזה כעשור מנהלת ספריית הפקולטה למשפטים.

בתקופה מאתגרת זו הספרייה הפכה מביתכם הפיזי לביתכם הדיגיטלי. צוות הספרייה ואני שמנו בראש מעייננו לספק לכם את כלל שירותי הספרייה, גם אלו הפיזיים מעיקרם, לזמינים במרחב הדיגיטלי, מרחב הלמידה החדש, וזאת מתוך רצון לסייע ולתמוך בלמידתכם ובמחקריכם ככל הניתן ולאפשר לכם להרגיש גם עכשיו, ויותר מתמיד, בבית.

המטרה העליונה של הספרייה היא לספק לכם את כל התשתיות הנדרשות לתמיכה בלמידה ובמחקר בפקולטה וכן את השירות הטוב והמקצועי ביותר. 

בתקופה זו אנו מציעים לכם ביתר שאת מגוון הדרכות קבוצתיות ופרטניות בזום ובדיגיטל, שירותי יעץ אחד על אחד, שירותי סריקה אליכם ישירות ותחזוקה של חומרי הלימוד במודל, השאלה מרחוק, ובתחום הרכש אנו ממשיכים לפתח הן את האוסף הפיזי והן את האוסף האלקטרוני והמשאבים הדיגיטליים.

כמו כן, ובהתאם לתו הסגול, פתחנו את הספרייה כך שבהזמנת מקום לימוד מראש תוכלו להגיע לספרייה וליהנות ממרחבי למידה נוחים ושקטים ולהיעזר בצוות הספרייה המסור.

דלתי פתוחה לרווחה ואני מזמינה אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה בדוא"ל, בטלפון או בפייסבוק.

אני מאמינה בכל לבי, שיחד נצלח את התקופה ואף נלמד ממנה ונסגל הרגלי לימוד וחקירה מועילים כמו גם נמשיך ליהנות ולהפיק את המירב מהיתרונות הגלומים במערכות הטכנולוגיות החדישות שנכנסו לחיינו.

 

להתראות בספרייה.

שלכם,

פאולה

Paula.barashi@biu.ac.il

תאריך עדכון אחרון : 05/07/2021