נדחה - הכנס ה-20 של האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL)

שלחו לחבר
מועד
07/07/2020–05 - 16:00 - 09:00הוספה ליומן 2020-07-05 09:00:00 2020-07-07 16:00:00 נדחה - הכנס ה-20 של האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL) הכנס ה-20 של האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL) האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL) היא ארגון בינלאומי שהוקם לפני כארבעים שנה, המאגד חוקרים מובילים מכל העולם בתחומי המשפט המסחרי והצרכני, עם זיקה בינלאומית.   לארגון מתקבלים רק חוקרים מובילים בעלי הישגים מחקריים מוכרים, ועל סמך המלצה של שני חברי אקדמיה בפועל. האקדמיה מקיימת אחת לשנתיים כנס בינלאומי. בין חברי הארגון שיגיעו לכנס יהיו שר המשפטים לשעבר של בריטניה, שופט בית המשפט העליון של גאנה, ועוד. חלק מהמאמרים שיוצגו בכנס יתפרסמו בכתב העת University of Texas International Law Journal, וחלק אחר בבמות אחרות.   עקב המגבלות והאיסורים בעקבות נגיף הקורונה, האירוע נדחה. על מועד אחר תצא הודעה בבוא העת. סניין 306 חדר 200 (קומה ב') הפקולטה למשפטים law.faculty@mail.biu.ac.il Asia/Jerusalem public
מיקום
סניין 306 חדר 200 (קומה ב')

הכנס ה-20 של האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL)

האקדמיה הבינלאומית למשפט מסחרי וצרכני (IACCL) היא ארגון בינלאומי שהוקם לפני כארבעים שנה, המאגד חוקרים מובילים מכל העולם בתחומי המשפט המסחרי והצרכני, עם זיקה בינלאומית.  

לארגון מתקבלים רק חוקרים מובילים בעלי הישגים מחקריים מוכרים, ועל סמך המלצה של שני חברי אקדמיה בפועל.

האקדמיה מקיימת אחת לשנתיים כנס בינלאומי. בין חברי הארגון שיגיעו לכנס יהיו שר המשפטים לשעבר של בריטניה, שופט בית המשפט העליון של גאנה, ועוד.

חלק מהמאמרים שיוצגו בכנס יתפרסמו בכתב העת University of Texas International Law Journal, וחלק אחר בבמות אחרות.

 

עקב המגבלות והאיסורים בעקבות נגיף הקורונה, האירוע נדחה.

על מועד אחר תצא הודעה בבוא העת.